KDU.breadcrumbs.homeArchiv 50. Lidový ples zcela vyprodán
Zpět

50. Lidový ples zcela vyprodán

Přidáno 22. 8. 2021
Ilustrační foto
V sobotu 3.2.2018 se v Národním domě v České Třebové konal jubilejní 50. Lidový ples. Pořadatelem byla MO KDU – ČSL ve spolupráci s Koalicí pro Českou Třebovou.
 Jsme velmi rádi, že se nakonec všechna místa obsadila, ples byl zcela vyprodán, což svědčí o značném zájmu veřejnosti o tuto tradiční akci. Podle prvotních ohlasů návštěvníků plesu, vládla všeobecná spokojenost. Všichni hosté si mohli vybrat tanec s hudební skupinou Combo ve velkém sále, nebo cimbálovou muziku Včelaran v 1.patře. Zpestřením bylo půvabné předtančení, nebo host plesu, Chanson trio Coucou z Pardubic, s nádherně zpívanými šansony v originálu, tedy ve francouzštině.

Z bohaté malé tomboly si  cenu odnesl téměř každý, úderem půlnoci byla losována tzv. velká tombola, která obsahovala ty dražší dary. Děkujeme všem sponzorům a dárcům za jejich štědrost, v čele s panem Michalem Kadlecem. Já bych pak rád srdečně moc poděkoval mnoha kolegům a kolegyním z KDU za obětavý přístup při náročné přípravě plesu, v první řadě Mílovi Tesařovi, jako hlavnímu koordinátorovi všech příprav. Dále bych rád poděkoval paní Magdě Peterkové, předsedkyni Koalice pro Českou Třebovou, za pomoc v průběhu plesu. Zvláštní poděkování patří Zuzce Kupkové za profesionálně zvládnuté uvádění celého programu.

Děkujeme a těšíme se příští rok na shledanou.

Za pořadatele
Bohuslav Mimra, předseda MO KDU – ČSL v České Třebové
Foto Martin Šebela