KDU.breadcrumbs.homeArchiv 50. lidový ples
Zpět

50. lidový ples

Přidáno 22. 8. 2021
Ilustrační foto
MO KDU-ČSL Vás srdečně zve na jubilejní 50. lidový ples, který se uskuteční v sobotu 3. února 2018 od 19.30 v Národním domě v České Třebové. 
Vážení přátelé, místní organizace KDU-ČSL v České Třebové, ve spolupráci s Koalicí pro Českou Třebovou, si vás dovolují srdečně pozvat na jubilejní 50. Lidový ples.
Kvalitní a pestrý program vám zcela jistě dodá dobrou náladu a vyvolá šťastný úsměv ve vašich tvářích. K tanci vám bude hrát taneční orchestr COMBO, cimbálová muzika, nebude chybět ani taneční vystoupení. Přichystali jsme pro vás i překvapení v podobě Chanson Tria Coucou, jako hosta plesu. Všichni aktéři jsou znamenití profesionálové. Vynikající chansoniérka bude zpívat v originálu, tedy francouzsky. S jejich vysokou kvalitou se můžete seznámit na internetu, kde mají velmi zdařilé ukázky.
O půlnoci proběhne losování bohaté tomboly obsahující zájezd na Octoberfest do Mnichova, pobytové vouchery pro dvě osoby, zájezd pro dvě osoby do Belgie, vyhlídkový let a další zajímavé ceny.
Večerem vás bude provázet Zuzana Kupková. Vstupné – 220,- velký sál, ostatní prostory 150,-. Předprodej vstupenek v prodejně květin Freudl, Staré nám. 14 v Č.Třebové, telefon 731 571 471. Těšíme se na vás.
 
MgA.Bohuslav Mimra, předseda MO KDU-ČSL


K tanci a poslechu hraje:

  • ve velkém sále: Taneční orchestr Combo
  • v 1.patře: cimbálová muzika.
V průběhu večera také vystoupí host plesu Chanson Trio Coucou.

O půlnoci losování velké tomboly:

  • zájezd pro 2 osoby do Belgie spojený s návštěvou EP (věnoval europoslanec T. Zdechovský),
  • zájezd do Mnichova na Oktoberfest 2018,
  • vyhlídkový let,
  • a další hodnotné ceny.

Plesem Vás provede: Zuzana Kupková

Vstupenky

cena 220,- Kč velký sal, 150,- Kč ostatní prostory, od 2.1. 2018 k zakoupení
v prodejne květin Freudl, Staré náměstí 14, Česká Třebová, 731 571 471