KDU.breadcrumbs.homeArchiv Zveme Vás na 51. Lidový ples
Zpět

Zveme Vás na 51. Lidový ples

Přidáno 23. 12. 2018
Ilustrační foto
V České Třebové se drží tradice Lidových plesů neuvěřitelných padesát let a ten, který se připravuje na sobotu 2. února 2019, bude již 51. V roce 1968 se v Československu uvolnily poměry, země se nadýchla k větší politické svobodě, i u nás v Č.Třebové obnovila činnost lidová strana  a jednou z jejích aktivit se stalo pořádání Lidových plesů. V této činnosti našich předchůdců se nám podařilo vytrvat a tím v našem městě stvořit tradici, kterou nemá žádný jiný ples ani žádná jiná organizace ve Třebové.
A co pro Vás je připraveno na nadcházející ples? Hudební doprovod již po třetí ve velkém sále Národního domu provede taneční orchestr Combo2 z Litomyšle, v 1.patře v prostorách bowlingu bude hrát moravská cimbálová muzika Donava, předtančení v režii skupiny Amapola Tribe.
V moderování plesu pro tentokrát zastoupí osvědčenou  Zuzanu Kupkovou, která má rodičovské povinnosti, dvojice Martin Lamplot a Míša Svobodová.

Tombola

Ozdobou našeho plesu je každoročně bohatá tombola, kde cca 400 cen v malé tombole je  zárukou, že nikdo neodejde z plesu s prázdnou a cca 20 velmi hodnotných cen velké tomboly udělá opravdovou radost z výhry. V tuto chvíli již máme od sponzorů zajištěn:
  • zájezd pro 2osoby do Bruselu (věnoval europoslanec T.Zdechovský),
  • zájezd do francouzských Lurd  od f. Wagonservis,
  • 2x víkendové pobyty pro 2 osoby (věnoval M.Kadlec),
  • víkendový pobyt v roubence v Koutech nad Desnou,
  • potravinový koš od vícehejtmana Romana Línka,
  • uzená vepřová kýta senátora Petra Šilara,
  • překvapení od naší starostky M.Petrkové,
  • dar slíbil i poslanec  M.Výborný....
Je určitě na co se těšit.

Prodej vstupenek

Vstupenky na ples můžete kupovat tak jako v předchozích letech v prodejně květin p.Freudla na Starém náměstí č.p.14  a to od 2.1.2019, nebo telefonicky objednat na tel. 731 571 471.

Nashledanou s Vámi na našem plese se těší pořadatelé plesu z KDU-ČSL, Koalice pro Českou Třebovou a Zelení.

var_1-page-001-(1).jpg