KDU.breadcrumbs.homeAktuality Talíř nejen na talíři
Zpět

Talíř nejen na talíři

Přidáno 22. 8. 2021
Ilustrační foto
Nejmladší kandidát KDU-ČSL do EP
Již příští víkend 24.5. – 25.5. 2019 se budou konat v celé Evropě volby do Evropského parlamentu. Společně s Mladými lidovci jsme proto ještě na poslední chvíli pozvali jednoho z našich kandidátů, Františka Talíře, aby se představil v našem kraji a dal tak možnost lidem, aby ho lépe poznali a mohli se ho osobně zeptat a pobavit se s ním o čemkoliv, co je zajímá.

František Talíř je mladý člověk z Jižních Čech, který svůj život žije naplno, a tak se mu podařilo nasbírat už i několik nevšedních zkušeností a zážitků. Setkal se a osobně hovořil s papežem Františkem, rok pracoval v zahraničí, Putoval do Santiaga de Compostela. Své politické zkušenosti čerpal nejen coby synovec Jaromíra Talíře, který byl ministrem kultury České republiky, ale také jako asistent poslance Jana Bartoška.

Do evropských voleb jde skutečně zodpovědně. Jako 6 na kandidátce Lidovců odvádí velmi dobrou práci a snaží se být co nejvíce v kontaktu s lidmi ať už formou besed, podobně jako v tomto případě, tak i v rámci kontaktní kampaně na ulicích našich měst a obcí.

Na besedu s Františkem Talířem dorazilo více jak 30 posluchačů, kteří poměrně slušně zaplnili farní sál v Ústí nad Orlicí. Čas setkání s Františkem uplynul jako voda. Posluchači měli mnoho zajímavých dotazů jak z oblasti politiky, tak i z běžného života. Na závěr ho odměnili potleskem. Pokud byste se chtěli o Františkovi Talířovi dozvědět více, můžete se podívat na následující odkaz.  TALÍŘ DO BRUSELU nebo na Facebookovou stránku  #talirdobruselu
 
            Držíme Františkovi Talířovi a ostatním našim kandidátům pěsti, aby byli ve volbách úspěšní a následně moudře ovlivňovali dění v Evropské unii.
 
Mladí lidovci
a
KDU-ČSL Česká Třebová
(Martin Voleský)