KDU.breadcrumbs.homeVolby Komunální volby 2018 Slovo ke komunálním volbám
Zpět

Slovo ke komunálním volbám

Přidáno 23. 8. 2018
Milí a vážení sousedé,
letošní rok je rokem volebním, blíží se komunální volby. Nabízíme Vám program, který chceme prosazovat,  pokud budeme mít tu možnost a dáte nám svůj hlas.  Těsně před komunálními volbami se dávají  dohromady  volební strany,  aby  před Vás předstoupily se svými programy a kandidáty.  V podstatě jsou všechny programy hodně podobné, protože nám všem jde o město, kde by se nám všem dobře žilo. JIž v minulém volebním období naši zástupci kandidovali v rámci KOALICE PRO ČESKOU TŘEBOVOU www.koaliceproct.cz/.
Mezi našimi kandidáty je zastoupena starší, střední i mladší generace. Lidé,  kteří mají zkušenosti i ti, kteří je teprve získávají, ale mají  zájem  a cítí zodpovědnost  za věci veřejné. Při  dosahování našich cílů nám nejde jen o ně samotné, ale i o to, jakými způsoby se těchto cílů dosahuje. K dobrým cílům vedou pouze dobré cesty.  Jen těmi se chceme spolu s Vámi vydat.

 
                                                                                              výbor MO KDU-ČSL
 
 
 
P.S. Pokud patříte mezi ty, kteří mají zájem a cítí zodpovědnost za věci veřejné a je Vám blízký náš program, rádi Vás mezi námi uvítáme.